Kalender

DagDatumToernooiLocatieTijd 
Zaterdag5 January 2019 Nieuwjaarsreceptie + toernooitjeclub13.00 uur2 ronden
Zaterdag16 March 2019 Handicaptoernooi                                            club11.00 uur4 ronden
Zaterdag23 March 2019  trekvogelstoernooiBoskoop
Zondag24 March 2019 trekvogelstoernooiBoskoop
Zaterdag30 March 2019Teamcompetitie afd 1 – wedstrijd 1Aalsmeer10.00 uur4 ronden
zondag31 March 2019Teamcompetitie afd 1 – wedstrijd 2Lexmond10.00 uur4 ronden
Zaterdag6 April 2019teamcompetitie afd 1 – wedstrijd 2Lexmond10.00 uur4 ronden
Zondag7 April 2019Teamcompetitie afd 2 – wedstrijd 2H H W10.00 uur4 ronden
zaterdag13 April 2019 toernooi HoleriddersRidderkerk
Zondag14 April 2019Teamcompetitie afd 2 – wedstrijd 3Alphen a/d Rijn10.00 uur4 ronden
Zaterdag20 April 2019Eierentoernooi        club12.00 uur3 ronden
Zondag28 April 2019Teamcompetitie afd 2 – wedstrijd 4Zoetermeer10.00 uur4 ronden
Vrijdag3 May 201945 + toernooi Aalsmeerclub10.00 uur4 ronden
Zaterdag4 May 2019Teamcompetitie afd 1 – wedstrijd 3Ridderkerk10.00 uur4 ronden
Zaterdag18 May 2019teamcompetitie  afd 1- wedstrijd  4Boskoop10.00 uur4 ronden
Zondag19 May 2019teamcompetitie  afd 2-  wedstijd 5Aalsmeer10.00 uur4 ronden
Zaterdag25 May 2019jubileumtoernooiZoetermeer
Zondag26 May 2019teamcompetitie  afd 2-  wedstijd 6Boskoop10.00 uur4 ronden
Donderdag30 May 2019(Hemelvaartsdagtoernooi)  SmittoernooiClub11.00 uur3 ronden
vrijdag31 May 201945 + toernooi TrekvogelsBoskoop10.00 uur4 ronden
Maandag10 June 2019(2e Pinksterdag) ToernooiLexmond09.30 uur4 ronden
Zondag23 June 2019teamcompetitie  afd  2  -wedstrijd 7Ridderkerk10.00 uur4 ronden
Zaterdag29 June 2019teamcompetitie  afd  1 –  wedstrijd 5 Zoetermeer10.00 uur4 ronden
Zondag7 July 2019 2 tegen 2Boskoop
Zaterdag13 July 2019 2 tegen 2Ridderkerk9.30 uur
Zaterdag20 July 2019 2 tegen 2Aalsmeer10.00 uur
Zaterdag17 August 2019BloementoernooiAalsmeer10.00 uur4 ronden
Zaterdag31 August 2019 combi toernooiRidderkerk
Zondag1 September 2019Match PlayRidderkerk
Zaterdag14 September 2019verjaardagstoernooiBaarn
Zondag15 September 2019 2 tegen 2Zoetermeer
Zaterdag28 September 2019Districts wedstrijden afd westLexmomd
Zondag29 September 2019Districts wedstrijden afd westRidderkerk
Zaterdag12 October 2019 toernooi kortRidderkerk
Zaterdag12 October 2019Afvaltoernooi                 Club10.00 uur
Zaterdag30 November 2019Sinterklaastoernooi Club12.00 uur3 ronden
Zaterdag21 December 2019Kersttoernooi       Club12.00 uur3 ronden
Zaterdag28 December 2019Oliebollentoernooi      Club12.00 uur3 ronden